Meny

Bli samarbetspartner!

Inför kommande uppdrag söker vi samarbetspartners med erfarenhet av att handleda personer med funktionsnedsättning eller ohälsa i riktning mot arbetslivet. Vi söker dig som har minst tvåårig högskoleutbildning och djup kunskap om personer som står en bit från arbetsmarknaden.

Vår smak är enkel – vi nöjer oss med de bästa! 

Om du är intresserad av ett samarbete med oss kan du se våra annonser om lediga jobb eller kontakta:

Helsingborg, Karlskrona, Karlshamn, Kristianstad, Landskrona, Lund, Malmö, Trelleborg, Ystad och Ängelholm
Pierre Björk, telefon 076-117 25 82
pierre.bjork@arbetslivsresurs.se

Jönköping, Kalmar, Nässjö, Värnamo, Västervik och Växjö
Jörgen Rolf, telefon 073-366 78 91
jorgen.rolf@arbetslivsresurs.se

Göteborg, Mölndal, Halmstad och Varberg
Barbro Hultqvist, telefon 070-211 53 58
barbro.hultqvist@arbetslivsresurs.se

Borås, Falköping, Lidköping och Skövde
AnneMarie Johansson, telefon 070-101 56 75
annemarie.johansson@arbetslivsresurs.se

Arvika, Karlstad, Säffle, Trollhättan och Uddevalla
Roger Helm, telefon 070-681 63 59
roger.helm@arbetslivsresurs.se

Linköping, Motala, Norrköping och Nyköping
Åsa Eriksson, telefon 076-780 51 33
asa.eriksson@arbetslivsresurs.se

Avesta, Borlänge, Eskilstuna, Falun, Köping, Västerås och Örebro
Lena Ekdahl, telefon 076-109 00 23
lena.ekdahl@arbetslivsresurs.se

Gävle, Stockholm, Sundsvall, Uppsala och Östersund
Anne Damberg, telefon 070-979 62 20
anne.damberg@arbetslivsresurs.se

Luleå, Piteå
Camilla Vikberg, telefon  076-948 01 78
camilla.vikberg@arenapersonal.com

Västerbotten, Umeå, Västernorrland och Örnsköldsvik
Maria Martinsson-Nilsson, telefon  076-109 00 56
maria.martinsson-nilsson@arbetslivsresurs.se