Meny

Kontaktpersoner TSL

Har du några frågor, vill tala med en TSL-specialist i ditt närområde eller funderar på att köpa omställningstjänster, kan du kontakta nedanstående personer:

 

Norrbotten & Västerbotten
Pernilla Sandberg, 072-558 2779, pernilla.sandberg@arbetslivsresurs.se

Västernorrland, Gävleborg & Jämtland
Pernilla Sandberg, 072-588 27 79, pernilla.sandberg@arbetslivsresurs.se

Västmanland, Örebro, Uppsala, Stockholm,
Sörmland & Värmland
Birgitta Ekström, 0734-32 36 28, birgitta.ekstrom@arbetslivsresurs.se
Anita Grönberg, 0734-323 824, anita.gronberg@arbetslivsresurs.se

Dalarna
Madelene Wallertz, 0761-090028, madelene.wallertz@arbetslivsresurs.se

Östergötland, Jönköping, Kalmar & Kronoberg
Andreas Ankarfors, 0706-346994, andreas.ankarfors@arbetslivsresurs.se

Västra götaland & Halland
Mariam Mannheimer, 0709-927 134, mariam.mannheimer@arbetslivsresurs.se

Skåne
Ingrid Westin, 0734-323 777, ingrid.westin@arbetslivsresurs.se

Blekinge
Sadat Maxhuni, 0734-323 735, sadat.maxhuni@arbetslivsresurs.se

Nationellt ansvarig TSL
Andreas Ankarfors, 0706-346994, andreas.ankarfors@arbetslivsresurs.se