Meny

Kontaktpersoner TSL

Har du några frågor, vill tala med en TSL-specialist i ditt närområde eller funderar på att köpa omställningstjänster, kan du kontakta nedanstående personer:

 

Norrbotten & Västerbotten
Pernilla Sandberg, 072-558 2779, pernilla.sandberg@arbetslivsresurs.se

Västernorrland, Gävleborg & Jämtland
Christel Jonsson, 0734-321735, christel.jonsson@arbetslivsresurs.se

Västmanland, Örebro, Uppsala, Stockholm,
Sörmland & Värmland
Birgitta Ekström, 0734-32 36 28, birgitta.ekstrom@arbetslivsresurs.se

Dalarna
Madelene Wallertz, 0761-090028, madelene.wallertz@arbetslivsresurs.se

Östergötland, Jönköping, Kalmar & Kronoberg
Karl-Christian Tydén, 0734-321731, karl-christian.tyden@arbetslivsresurs.se

Västra götaland & Halland
Claes German, 0733-844166, claes.german@arbetslivsresurs.se

Blekinge & Skåne
Ingrid Westin, 073-432 37 77, ingrid.westin@arbetslivsresurs.se

Nationellt ansvarig TSL
Andreas Ankarfors, 0706-346994, andreas.ankarfors@arbetslivsresurs.se